متنفرم از تبلیغات تلویزیونی! همیشه فکر می کردم و می کنم که هر محصولی که پاش به تلویزیون - چه داخلی و چه خارجی - باز بشه، یعنی نتونسته توی جامعه و بین عموم مردم اثر خوبی بذاره و دست اندر کارانش مجبور شدن تا هزینه های هنگفت کنند تا توی تلویزیون، چند صباحی اسمشون برده شه. مخصوصن که توی تمام تبلیغات، خانواده های مرفه با ظاهر و خنده ی مصنوعی، صد و هشتاد درجه متفاوت از حقیقت جامعه، از اون محصول استفاده می کنند و در آخر، همه چیز فقط توی همون قاب جادویی کامله! در واقعیت، یک هزارم هم حقیقت نداره هیچ چیز! و تازگی ها که کارگردان ها و نویسنده های تبلیغات تلویزیونی، مخاطبینش رو کودکان کند ذهن زیر دو سال تصور می کنند و سخیف ترین سناریو رو اجرا می کنند. که جای تاسف داره.

- امروز، یک هفته از تموم شدن همه چیز میگذره. یک هفته ی پیش به اصرار خودت، با خودت درد و دل کردم و تو تاب نیوردی شنیدن رو و خیلی ساده، ساده تر از چیزی که فکرشو می کردم، محو شدی. برگشتنت دیگه چیزی رو درست نمی کنه، زمان زیادی از دست رفته، لطفن برنگرد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش ابتدایی ،پردیس شهید رجایی ارومیه درد و دل سیاهه های سپید فروش ارزان جزوات کنکوری ، دانشگاهی ، آزمون های آزمایشی سقف من آرامش است طراحی سایت و سئو سایت Nikki ستاره باران وبمسترفا